Zestawienie

Kim jesteśmy:

VisaHQ, z siedzibą w sercu Embassy Row w Waszyngtonie, pionier w usługach paszportowych i wizowych online. Nasza znajomość nowatorskich technologii pozwala nam na dostarczanie niezrównanych rozwiązań naszym klientom, w tym osobom podróżującym indywidualnie dla przyjemności, firmom, których pracownicy podróżują po całym świecie i partnerom korporacyjnym, którzy wykorzystują nasze narzędzia do uzupełniania swoich usług.

Pozycja lidera w branży i nasi pracownicy prezentują szeroką gamę talentów - od umiejętności i ogromnego doświadczenia w turystyce, technologiach informacyjnych i zarządzaniu kontami po świadomość, że zadowolenie klienta jest kluczem do naszego sukcesu.

Czym się zajmujemy:

VisaHQ rozwinęła unikatowy system, który pozwala podróżującym na składanie wniosków wizowych online do praktycznie każdego kraju, który ma konsulat w Stanach Zjednoczonych, po prostu wypełniając jeden uniwersalny, w 100% elektroniczny formularz. Możemy także przedłużać, wznawiać i dodawać strony do paszportów dla obywateli Stanów Zjednoczonych. Podobne usługi wizowe świadczy kanadyjska filia, VisaHQ.ca, w Ottawie, a w Wielkiej Brytanii, nasze londyńskie biuro VisaHQ.co.uk.

Wśród elementów pozwalających oszczędzić czas i koszty dla klientów korporacyjnych jest system VisaHQ zarządzający kontami, może on zostać wykorzystany do złożenia pojedynczego wniosku wizowego lub kilku wniosków wizowych do jakiegokolwiek kraju, za pomocą elektronicznego formularza, który jest wielokrotnego użytku i w porównaniu z naszymi konkurentami, w znaczny sposób skraca czas realizacji wniosku.
Nasze zalety w porównaniu z konkurencją:
  • Nasi konkurenci twierdzą, że świadczą usługi online w sposób podobny do VisaHQ, a wielu z nich wymaga czasochłonnego wypełniania papierowych wniosków, wymagających podpisu.
  • Dajemy klientom bezpłatny dostęp do zawartości strony, w tym do najobszerniejszej na świecie bazy danych wymogów wizowych i największego spisu online ambasad i konsulatów. Początkowe właściwe określenie wymogów wizowych jest często dla składającego wniosek najważniejszym aspektem w usługach dokumentów podróżnych.
  • Oferujemy zaprojektowaną dla potrzeb klienta stronę internetową dla partnerów z przemysłu turystycznego wykorzystujących nasze narzędzia, dążąc do włączenia nazwy ich firmy do listy mailingowej.
  • Żaden z naszych konkurentów nie gwarantuje prowizji zarówno za wnioski papierowe, jak i wnioski złożone online wygenerowane z twojej strony internetowej.
  • Nasi klienci mają dostęp do oddanego menadżera ich konta, możliwość śledzenia procesu realizacji wniosku 24/7, elektroniczne aktualizacje w czasie rzeczywistym i oddaną obsługę klienta.
  • Angażujemy się w pionierskie technologie poprawiające łatwość korzystania i zwiększające korzyści dla końcowego użytkownika.
Nasi partnerzy:

VisaHQ jest wyłącznym dostawcą usług wizowych dla STA Travel, największej na świecie organizacji organizującej podróże studenckie. Jesteśmy także partnerem Amadeusa, jednego z największych systemów rezerwacyjnych i biletowych - tysiące biur podróży korzystają z ich platformy rezerwującej AgentNet™ . VisaHQ współpracuje także międzynarodowym specjalistą w dziedzinie cen biletów lotniczych, Vayama i popularnym portalem podróżniczym, BootsnAll.com.

VisaHQ for Business:

Among the time and cost saving components for corporate clients, BusinessVisaHQ.com account management system can be used to initiate and complete single or multiple visa applications for any country, with an electronic form that is re-usable, drastically reducing application time compared to our competition.

×