Od 2003 roku VisaHQ.com, Inc świadczy online usługi wizowe i paszportowe dla obywateli USA, pozwalające podróżującym składać online wnioski wizowe do praktycznie wszystkich krajów na świecie. Wykorzystując niezrównane, nowatorskie technologie online, klienci mogą składać wnioski o wizy turystyczne po prostu wypełniając jeden, uniwersalny, w 100% elektroniczny formularz. Możemy także wyrobić, przedłużyć, wymienić lub dodać strony do paszportów obywateli amerykańskich.
Uwaga – Jak sugeruje zarejestrowany znak handlowy VisaHQ, dostarczamy rozwiązania dla dokumentów podróżnych. Dążymy do doskonałości w jednym z kanałów na rynku. W odróżnieniu do innych firm w naszym sektorze, zdecydowaliśmy się nie oferować naszym klientom produktów takich jak wypożyczenie telefonów komórkowych, kart telefonicznych, tabletek przeciw zespołowi zmiany strefy czasowej, itp. Jako część zaangażowania VisaHQ w pomoc podróżującym oferujemy bezpłatny dostęp do najobszerniejszej bazy danych wymogów wizowych, naszej niezastąpionej bazy danych regulacji celnych i największej online bazy danych z informacjami kontaktowymi Ambasady i konsulaty. Aby dowiedzieć się więcej o historii VisaHQ.com, prosimy zapoznać się z ważnymi dla firmy zestawieniem.
 • Usługa
 • Innowacja
 • Łatwość
 • Bezpieczeństwo
W VisaHQ rozumiemy, że żadna firma nie może sobie pozwolić na poważne zaniedbywanie obsługi klienta. Obiecujemy, że klienci doświadczą wyłącznie najlepszej obsługi klienta - to standard jaki sami sobie wyznaczyliśmy. Informujemy klientów na bieżąco za pomocą naszego call-center, zlokalizowanego w USA, systemu szybko odpowiadającego na maile i czata na żywo.
Nieustannie wprowadzamy pionierskie i nowoczesne technologie, by zagwarantować, że nasi klienci uznają proces składania wniosku wizowego za bezpieczny, wygodny i niezwykle szybki. Są one wspomagane przez prowadzoną w czasie rzeczywistym 24/7 obserwację i status aktualizacji online, które są dostępne dla wszystkich klientów.
Bez względu na to czy potrzebujesz wizy do jednego kraju czy wielu krajów, nasz proces składania wniosku pozostaje prosty. Nie musisz stać w kolejce do ambasady, po prostu złóż wniosek, prześlij do nas mailem dokumenty, a VisaHQ gładko zajmie się całą resztą. Klienci, którzy do nas powracają mogą szybko złożyć wniosek, bez ponownego przechodzenia przez fazę początkową.
VisaHQ robi wszystko by zapewnić bezpieczeństwo twoim danym osobowym. Nasza strona jest stale monitorowana by zapobiec jakimkolwiek kompromisom i zagwarantować bezpieczeństwo i integralność. VisaHQ nigdy nie udostępni twoich danych osobom trzecim. VisaHQ.com korzysta z Premium Extended Validation SSL Certificate zapewniający najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa online. Zachęcamy wszystkich do zachowania ostrożności w czasie składania wniosku o paszport lub wizę na stronach, nie posiadających certyfikatu EV SSL.
Doświadczenie Klienci VisaHQ są w dobrych rękach. Doświadczony personel firmy skutecznie dostarczył setki tysięcy dokumentów podróży swojej międzynarodowej bazie klientów. VisaHQ gwarantuje precyzję, efektywność i niezawodność podczas przetwarzania wszystkich dokumentów podróży.
Lokalizacje
 • Warsaw
  Adres

  VisaHQ.pl Senatorska 2, 00-075 Warsaw

  Faks
  Godziny pracy
  Poniedziałek — Piątek 9:00 am - 5:30 pm