Bośnia i Hercegowina Wiza

Bośnia i Hercegowina Wiza

Potrzebuję pomocy? Porozmawiaj z nami
permanent resident?


Dla obywateli Polska wymagana jest wiza turystyczna do Bośnia i Hercegowina.

UWAGA: Niestety w tej chwili VisaHQ nie zapewnia pełnego pakietu usług dla wiza turystyczna do Bośnia i Hercegowina. Składający wnioski muszą składać wnioski osobiście w najbliższej ambasadzie Bośnia i Hercegowina . Poniższe informacje nie są zobowiązujące. Wszystkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do ambasady Bośnia i Hercegowina.

Aby ubiegać się o wiza turystyczna do Bośnia i Hercegowina wymaga następujących dokumentów:

a
Oryginalny, podpisany Polska paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności..
b
Passport Photo: 2 Include a passport style photo, with a white background, taken within the last 6 months. You may also choose to upload a photo to your order for us to print. There is a surcharge associated with this service.

Skorzystaj z naszej szerokiej i baza danych konsularny ambasady aby znaleźć najbliższy jeden. Po zetknięciu się z ambasadą potwierdzenia wymaganych dokumentów, czas potrzebny do przetwarzania wizy i czy konsulat przyjmuje wnioski pocztą.

Wiza Bośnia i Hercegowina dla obywateli Polska jest wymagana. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy skontaktować się z najbliższą Bośnia i Hercegowina ambasadę.This information is available at website.
No worries, we did it for your convenience.

Get all the information and services provided exclusively for residents in one click.
Go to