Bhutan

Znajdź odpowiednią Bhutan wizę na swoją podróż z ceną, wymaganiami i czasem składania wniosku

Konieczność uzyskania wizy do Bhutan odbiera całą radość z podróżowania.
Jesteśmy tutaj, aby ją przywrócić. Wystarczy złożyć wniosek online poniżej, a resztę zostaw nam.

Wybierz cel podróży 
Rodzaju wizy
Okres ważności wizy
Wybierz swoje obywatelstwo
mieszka w
Potrzebuję pomocy?Porozmawiaj z nami
Zadzwoń do nas 7 dni w tygodniu:  Zadzwoń do nas 7 dni w tygodniu: 
Zadzwoń do nas 7 dni w tygodniu

Zadzwoń do nas ZA DARMO

7 dni w tygodniu
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Typy wiz do Bhutanu

Planując podróż do urokliwego Królestwa Bhutanu, ważne jest zrozumienie różnych dostępnych typów wiz do Bhutanu. Rząd bhutański oferuje kilka opcji wizowych, aby dostosować się do różnych celów podróży i okresów pobytu. Typy wiz obejmują wizy turystyczne, wizy biznesowe, wizy studenckie, wizy dyplomatyczne, wizy dla osób zależnych i wizy zatrudnienia.

Każda kategoria wiz ma określone wymagania i kryteria uprawniające do ubiegania się o wizę. Niezależnie od tego, czy szukasz niezapomnianych wakacji, podążasz za możliwościami edukacyjnymi czy angażujesz się w działalność biznesową, ten przewodnik zapewni Ci przegląd różnych typów wiz do Bhutanu i pomoże Ci w procesie składania wniosku o wizę zgodnie z zamierzonym celem podróży.

Złóż wniosek online
Przeslij swoje dokumenty
Otrzymać wizę
Expert ds. usług wizowych w Bhutan z 2003 roku, VisaHQ jest prywatna firma, nie zwiazana z Bhutan rzadem. VisaHQ zapewnia usługi ekspedycyjne na wizy do Bhutan i pobiera opłatę serwisową. Zobacz, jak się porównujemy w 90 sekundach video 
 • r
  Wiza turystyczna
  wymagane
 • r
  Wiza biznesowa
  wymagane
Wymagana jest wiza dla tego celu podróży.

Wiza biznesowa do Bhutanu

Jeśli planujesz podróż biznesową do Królestwa Bhutanu, zrozumienie wymagań i procedur dotyczących wizy do Bhutanu jest kluczowe. Bhutański rząd udostępnia specjalne kategorie wiz dla podróżujących w celach biznesowych, ułatwiając ich wjazd w celach handlowych. Wizy biznesowe pozwalają osobom uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, działalności handlowej i innych związanych przedsięwzięciach w Bhutanie. Proces składania wniosku o wizę polega na współpracy z upoważnionymi operatorami turystycznymi z Bhutanu, którzy pomagają w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i dokumentów.

Okres ważności wizy biznesowej do Bhutanu

Wiza biznesowa do Bhutanu ma okres ważności wynoszący sześć miesięcy, licząc od daty wjazdu do kraju. Ważne jest zauważenie, że wiza biznesowa jest jednokrotnego wjazdu, co oznacza, że ​​osoby mogą wjechać do Bhutanu tylko raz w określonym sześciomiesięcznym okresie.

Czas przetwarzania wizy biznesowej do Bhutanu

Czas przetwarzania wizy biznesowej do Bhutanu zazwyczaj wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Zaleca się zaplanowanie i rozpoczęcie procesu aplikacji o wizę z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zapewnić wystarczający czas przetwarzania i uniknąć opóźnień.

Port wjazdu

Dla podróżujących w celach biznesowych posiadających wizę biznesową do Bhutanu, możliwy jest wjazd do kraju przez wyznaczone lotniska i porty morskie.

Lotniska: Lotniska obsługujące wjazd to Lotnisko Paro.

Porty morskie: Bhutan nie posiada portów morskich, ponieważ jest to kraj bez dostępu do morza.

Wiza do Bhutanu dla celów turystycznych

Uznanie Bhutańskich firm turystycznych pomaga w procedurze składania wniosków o wizę online dla turystów z wszystkich krajów, z wyjątkiem Indii, Bangladeszu i Malediwów. Turyści mogą teraz ubiegać się o wizy do Królestwa Bhutanu w najprostszy sposób, co pozwala im szybko i łatwo rozpocząć swoją podróż życia.

Okres ważności wizy turystycznej do Bhutanu

Wiza turystyczna do Bhutanu jest ważna przez okres sześciu miesięcy, licząc od daty wjazdu do kraju. Ważne jest zauważenie, że wiza turystyczna jest jednokrotnego wjazdu, umożliwiając odwiedzenie Bhutanu tylko raz w określonym sześciomiesięcznym okresie.

Czas przetwarzania wizy turystycznej do Bhutanu

Przetwarzanie wizy turystycznej do Bhutanu zazwyczaj trwa około pięciu dni roboczych. W tym okresie upoważniony operator turystyczny z Bhutanu, we współpracy z Radą Turystyki Bhutanu, zajmuje się wnioskiem o wizę i zapewnia jej terminowe przetworzenie.

Port wejścia:

Dla turystów posiadających wizę turystyczną do Bhutanu, możliwe jest wejście do kraju przez wyznaczone lotniska i porty morskie.

Lotniska: Lotniska obsługujące jako porty wejścia to Lotnisko Paro.

Porty morskie: Bhutan nie posiada portów morskich, ponieważ jest to kraj bez dostępu do morza.

Wizy biznesowe można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Bhutanu przez organizację-sponsora w Bhutanie. Po zatwierdzeniu, kopia wizy powinna zostać wysłana aplikantowi do wykorzystania podczas podróży. Po przybyciu do Bhutanu, podróżny musi przedstawić swoje paszport, 2 fotografie oraz opłatę w wysokości 20,00 USD, aby otrzymać oryginalną naklejkę wizową.

Wizy turystyczne można uzyskać tylko za pośrednictwem licencjonowanych operatorów turystycznych w Bhutanie. Po zatwierdzeniu, kopia wizy powinna zostać wysłana do wnioskodawcy w celu użycia podczas podróży. Po przybyciu do Bhutanu podróżny musi przedstawić swoje paszport, 2 fotografie oraz opłatę w wysokości 20,00 USD, aby otrzymać oryginalną naklejkę wizową.

Zarejestruj swoją podróż z US Department of State!
Bądź poinformowany.
Otrzymuj ważne informacje od ambasady na temat warunków bezpieczeństwa w kraju docelowym, co pomoże Ci podjąć świadome decyzje dotyczące planów podróży.
Bądź bezpieczny.
Pomóż US Embassy skontaktować się z Tobą w nagłych przypadkach, takich jak klęski żywiołowe, zamieszki lub nagła sytuacja rodzinna.
Bądź w kontakcie.
Pomóż rodzinie i przyjaciołom skontaktować się z Tobą w nagłych przypadkach.

  Niestety, w tej chwili VisaHQ nie świadczy usług dla

  Wiza nie jest wymagana dla tego celu podróży.

  Niestety, w tej chwili VisaHQ nie świadczy usług dla Wiza turystyczna


  Kroki, które można podjąć,:
  • Sprawdź aktualną ważność paszportu oraz dostępność pustych stron wizowych

  • Skontaktuj się z najbliższym konsulatem lub ambasadą Bhutan

   Skorzystaj z naszej szerokiej i baza danych konsularny ambasady aby znaleźć najbliższy jeden. Po zetknięciu się z ambasadą potwierdzenia wymaganych dokumentów, czas potrzebny do przetwarzania wizy i czy konsulat przyjmuje wnioski pocztą.

  Dodatkowe informacje
   • Sprawdź wizę

   นโยบายวีซ่าภูฏาน

   ในกรณีส่วนใหญ่ จำเป็นต้องมีวีซ่าภูฏานก่อนเข้าสู่ราชอาณาจักรภูฏาน นโยบายวีซ่าภูฏานสนับสนุนการท่องเที่ยว "มูลค่าสูง ผลกระทบต่ำ" ซึ่งรัฐบาลหวังว่าจะช่วยสงวนประเพณีวัฒนธรรมของประเทศ รัฐบาลภูฏานทำงานอย่างหนักเพื่อปกป้องระบบนิเวศที่บริสุทธิ์และมรดกวัฒนธรรมของประเทศ

   วัตถุประสงค์ของนโยบายวีซ่าภูฏานคือการลดผลกระทบของนักท่องเที่ยวต่อประเทศ ดังนั้น มีการควบคุมอย่างเข้มงวดต่อจำนวนผู้เข้าชมในขณะใดขณะหนึ่ง เพื่อปกป้องประเทศไม่ให้ได้รับผลกระทบจากการเข้าชมที่ไม่ได้รับการควบคุม วิธีนี้ช่วยป้องกันความเสียหายที่อาจเกิดขึ้นกับวัฒนธรรมและนิเวศของภูฏานจากการท่องเที่ยวที่ไม่ได้รับการควบคุม

   ผู้เข้าชมทั้งหมดรวมถึงผู้ที่มาจากประเทศเพื่อนบ้านของภูฏานต้องมีวีซ่าเพื่อเข้าสู่ประเทศ การจองทัวร์ในราคาไม่เกิน 200 ดอลลาร์สหรัฐต่อวันเป็นวิธีเดียวที่จะได้รับวีซ่า แต่การท่องเที่ยวเหล่านี้จะให้บริการสิ่งอำนวยความสะดวกที่ครบครันเพื่อให้ผู้เข้าชมมีความทรงจำที่ดีในประเทศ นักท่องเที่ยวทุกคนจะได้รับที่พักที่สะดวกสบาย อาหารอร่อยและการขนส่งที่สะดวกในระหว่างการเข้าพักในภูฏาน

   สำหรับผู้ถือพาสปอร์ตของมัลดีฟส์ อินเดีย และบังกลาเทศ สามารถขออนุญาตเข้าประเทศที่จุดเข้าประเทศได้ โดยเงื่อนไขคือ หนังสือเดินทางของผู้ถือต้องมีอายุอย่างน้อยอีกหกเดือน บัตรประจำตัวผู้มีสิทธิเลือกตั้ง (VIC) ยังได้รับการยอมรับเป็นเอกสารเดินทางที่ถูกต้องสำหรับคนอินเดียที่เข้าประเทศ นอกจากนี้ยังมีค่า "ค่าพัฒนาที่ยั่งยืน" ประมาณ 17 ดอลลาร์สหรัฐต่อวันที่ผู้เข้าชมเหล่านี้ต้องชำระเพื่ออยู่ในภูฏาน

   เพื่อเข้าสู่ประเทศภูฏาน พลเมืองของประเทศอื่นต้องขอวีซ่าก่อน คุณสามารถทำเช่นนี้โดยส่งแบบฟอร์มออนไลน์ไปยังสภาการท่องเที่ยวของภูฏานผ่านตัวแทนท่องเที่ยวภูฏานที่ลงทะเบียน ในการสมัครวีซ่าที่เหมาะสม ตัวแทนท่องเที่ยวจะต้องเห็นหน้ากระดาษของหนังสือเดินทาง หลังจากได้รับการชำระเงินครบถ้วนสำหรับการเดินทางในบัญชีธนาคาร TCB รวมถึงค่าวีซ่า 40 ดอลลาร์สหรัฐ สภาการท่องเที่ยวของภูฏาน (TCB) จะดำเนินการวีซ่า ใบสมัครวีซ่าจะถูกดำเนินการภายใน 72 ชั่วโมงหลังจากได้รับการอนุมัติ นำจดหมายอนุญาตวีซ่ามายื่นที่จุดเข้าประเทศในภูฏานที่เจ้าหน้าที่ตรวจสอบความถูกต้องและออกตราประทับวีซ่า

   มีจุดเข้าประเทศทางบกอย่างเป็นทางการเพียงไม่กี่จุด (พุนชอลิง, เกเลพุ และสามดรุปจงคาร) และจุดเข้าประเทศทางอากาศอย่างเป็นทางการเพียงหนึ่งจุด (ปารอ)

   บางคน เช่น "พลเมืองที่มีฐานะ" และอาสาสมัคร ได้รับการยกเว้นจากข้อกำหนดในการจองทัวร์ ผู้เข้าชมจากภูฏานอาจไม่จำเป็นต้องมีการจัดหาทัวร์เพื่อเห็นความสวยงามของธรรมชาติในประเทศ

   ระบบอนุญาตภูฏานออนไลน์ในภูมิภาค

   กรมตรวจคนเข้าเมือง กระทรวงมหาดไทย และสภาการท่องเที่ยวของภูฏานได้นำระบบอนุญาตภูฏานออนไลน์มาใช้เพื่อสะดวกในการเดินทางไปประเทศบังกลาเทศ โดยเฉพาะสำหรับพลเมืองของบังกลาเทศ อินเดีย และมัลดีฟส์ ร่วมกับตัวแทนท่องเที่ยวภูฏ

   Ograniczenia w podróżowaniu COVID-19 Bhutan

   • Wejście jest otwarte
    Bhutan jest otwarty dla obywateli spoza Bhutanu, którzy przybywają drogą lotniczą.
    Wymagania przed przybyciem
    Ważny paszport. Ważny krajowy paszport z co najmniej 6-miesięcznym okresem ważności po dacie wyjazdu.
    Ważna wiza. Proszę zapoznać się z powyższymi instrukcjami, jeśli wymagana jest wiza, i złożyć wniosek.
    Test na obecność COVID-19: wszyscy obcokrajowcy wchodzący do Bhutanu muszą przedstawić negatywny certyfikat na obecność COVID-19.
    Ograniczenia po przyjeździe
    🏠 Wymagana jest kwarantanna.: Osoby odwiedzające, które są w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19, obecnie są zobowiązane do przejścia pięciodniowej kwarantanny w obiektach kontrolowanych przez rząd po przyjeździe do Bhutanu, zwykle w hotelach. Może być konieczne przedstawienie dowodu szczepienia.
    😷 W przestrzeniach publicznych i środkach transportu wymagane jest noszenie masek.

   Znajdź nas w pobliżu

   Do aplikować o Bhutan wisa w
   • Washington, DC
    Adres
    VisaHQ.com Inc.
    1701 Rhode Island Ave NW
    Washington, DC 20036
    Telefon
    +1-202-661-8111+1-202-661-8111
    Godziny pracy
    Dla połączeń: Poniedziałek-piątek, 8:30 rano - 8:30 wieczorem ET
    Na wizyty: Poniedziałek-piątek, 8:30 - 17:30 ET

   Najczęściej zadawane pytania dotyczące wizy Bhutan

     Bhutan Ambasadę w United States of America

     Bhutan Przepisy celne

     Regulacje importu Regulacje eksportowe Zdrowie i bezpieczeństwo Skontaktuj się z władzami celno-skarbowymi
       Informacje kontaktowe Bhutan w sprawie celnictwa
       W celu uzyskania dalszej pomocy prosimy o bezpośredni kontakt z władzami celny Bhutan. Udzielą one najnowszych informacji na temat przepisów celnych i procedur importu-eksportu.

       • Telefon


       Dla dodatkowych informacji na temat ograniczeń podróży, ostrzeżeń bezpieczeństwa, aktualizacji politycznych i podstawowych wytycznych podróży, prosimy skontaktować się z najbliższym ambasadorem Bhutan.

       ×

       Whooops! Serwer jest w krainie duchów.
       Proszę spróbować ponownie później


       Odśwież stronę